Jan Kavan (1947)

Hlava ryba

litografie, 1991, 10,3 x 7,2 cm, sign. DU JKavan 91, č. 68/150

ID: 281195

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

Plánované ukončení: 09. 05. 2024 15:04

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)