Jarmila Lorencová (1936)

Fialová kytice

akvarel, tempera, pastel, papír, 1994, 49 x 34 cm, sign. PD J. Lorencová 94, rám

Antiqari.at Radhošťská

ID: 281219

Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

Plánované ukončení: 29. 04. 2024 21:44

Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)