Továrna
olej, plátno, 1949, 35 x 50 cm, sign. LD Zd. Dvořák 49, rám, na rámu oděrky
ID: 281238
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:14
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)