Ivan Komárek (1956)

Žebřík

litografie, 2010, 21,5 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 55/130

ID: 281240

Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

Plánované ukončení: 08. 05. 2024 17:56

Aktuální cena: 500 CZK (21 €)