Karel Minář (1901-1973)

Orání

litografie, 32,5 x 48 cm, sign. PD Karel Minář, rám

ID: 281244

Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:18

Aktuální cena: 900 CZK (38 €)