Karel Polata
olej, plátno, 1980, 26 x 38 cm, sign. LD Polata 80, pasparta
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:24
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)