Václav Vojtěch Novák (1901-1969)

Vlčí máky

olej, plátno, 1931, 57 x 47 cm, sign. LD V.V. Novák 31, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 281258

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:34

Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)