Petr Ptáček (1965)

Hydroplán

litografie, 2006, 14,6 x 22,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 35/100

ID: 281271

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

Plánované ukončení: 08. 05. 2024 18:12

Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)