Vesnice
olej, lepenka, 20 x 57 cm, sign. PD Pýcha, rám, na rámu oděrky
žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny
ID: 281273
Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)
Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:40
Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)