Josef Pýcha (1914-1988)

žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny

Vesnice

olej, lepenka, 20 x 57 cm, sign. PD Pýcha, rám, na rámu oděrky

ID: 281273

Vyvolávací cena: 1.700 CZK (71 €)

Plánované ukončení: 06. 05. 2024 15:40

Aktuální cena: 1.700 CZK (71 €)