Oldřich Kulhánek (1940-2013)

lept, 1983, 16,7 x 10,4 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 83, rám, rám ve dvou rozích poškozen

žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 281278

Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:03

Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)