Bedřich Budil (1943-2021)

Transformace

olej, plátno, 1993, 72 x 72 cm, sign. B Budil 93, rám, Bedřich Budil je český malíř a výrazná postava českého výtvarného umění. Jeho život i tvorba jsou spojeny s oblastí kolem Jindřichova Hradce. Budilovy malby často zachycují krajinné a zvířecí výjevy v nezvyklých barevných a dějových kombinacích. Zachycuje tak až surrealistické příběhy, podtržené detailním rukopisem groteskním důvtipem

žák prof. K. Součka na AVU v Praze

ID: 281301

Vyvolávací cena: 120.000 CZK (5.000 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:26

Aktuální cena: 120.000 CZK (5.000 €)