Motýlí žena
olej, plátno, 2001, 100 x 70 cm, sign. vzadu Otto Placht 2001, Otto Placht se narodil v Čechách r. 1962, studoval zde i pražskou Akademii výtvarných umění, ale od první výpravy do města Pucallpa r. 1993 žije převážně v Peru. Peruánský prales ho oslovil natolik, že se stal ústředním výjevem jeho maleb, a často býval i nedílnou součástí vpitou do mnoha jeho děl. Nabízené dílo je specifické Plachtovým expresivním projevem, můžeme z něj vyčíst autorův zřejmý obdiv k domorodým kulturám a rituálům amazonských šamanů, stejně jako osobní spirituální zkušenost a bohatou imaginaci
žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze
ID: 281305
Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.750 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:30
Aktuální cena: 90.000 CZK (3.750 €)