Michal Burget (1970)
akryl, plátno, 2017, 50 x 60 cm, sign. LD M B 17, lišta
Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:36
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)