Michal Burget (1970)

Roma

akryl, plátno, 2017, 50 x 60 cm, sign. LD M B 17, lišta

ID: 281311

Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:36

Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)