Svatopluk Klimeš (1945)
plátno, oheň, popel, akryl, 2022, 50 x 65 cm, sign. PD K
Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:38
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)