Náměstí sv. Marka
tisk, běloba, akvarel, papír, 2005, 55 x 35 cm, sign. PD R. Fila 05
ID: 281333
Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 16:58
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)