Oldřich Jelínek (1930)
barevná litografie, 2020, 41 x 33,2 cm, sign. DU O. Jelínek 20, č. 16/50
Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:03
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)