Václav Vojtěch Novák (1901-1969)

Rybník u Stráže

olej, plátno, 1967, 54 x 118 cm, sign. PD V. V. Novák 1967, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem

ID: 281350

Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:15

Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)