Karel Skála (1908-2001)

žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, poté prof. Souverbieho na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen JUV v Praze

Slunečnice

olej, lepenka, 1958, 48,5 x 38,5 cm, sign. LD K. Skála 58, rám, rám zašlý

Antiqari.at Radhošťská

ID: 281354

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:19

Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)