Veno Veselý (1879-1953)
olej, plátno, 1925, 80 x 71 cm, sign. LD Veno Veselý 1925, rám
Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:23
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)