Karel Kostial (1878-1943)

Malostranské náměstí

akvatinta, 40 x 40,5 cm, značeno PD v dece Kkostial, rám, zažloutlý papír, rám poškozen

ID: 281361

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:26

Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)