Stanislav Holý (1943-1998)

Protržené nebe

litografie, 53,5 x 38 cm, sign. DU Stanislav Holý, č. 44/50

žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

ID: 281363

Vyvolávací cena: 3.350 CZK (140 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:28

Aktuální cena: 3.350 CZK (140 €)