Helmut Skarbina (1888-1945)
litografie, 41 x 31 cm, sign. PD H. Skarbina, rám
Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:57
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)