Trhy
litografie, 22 x 31 cm, sign. PD Jaro Procházka
žák prof. Jakesche na UMPRUM v Praze, jednatel a výstavní komisař J.U.V.
ID: 281393
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:58
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)