Marina Richter (1962)

Portrét ve vlámském klobouku

litografie, 1999, 49,5 x 34,5 cm, sign. DU Marina Richter 99, č. 61/75

studium na VŠUP v Praze

ID: 281398

Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:03

Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)