Karel Beneš (1932-2021)
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih
Vzpomínky na Toledo
litografie, 1995, 35 x 28,5 cm, sign. DU K Beneš 95, č. 60/70, rožky nepatrně ohnuté
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 281403
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:08
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)