Do jogurtu
litografie, 2008, 48 x 33 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, rám, č. 74/100
žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
ID: 281422
Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:27
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)