Lukáš Miffek (1978)

Do jogurtu

litografie, 2008, 48 x 33 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, rám, č. 74/100

žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

ID: 281422

Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:27

Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)