Lukáš Bradáček (1964)
akryl, plátno, 2009, 70 x 70 cm, sign. DU L. Bradáček
Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 18:42
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)