Antonín Gavlas (1953)

Úsvit

akryl, plátno, 2000, 70 x 50 cm, sign. PD Gavlas, rám

žák J. Hadlače, V. Drápala a L. Ochrymčuka na Masarykově univerzitě v Brně

ID: 281438

Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:43

Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)