písek, tuš, akvarel, papír, 2002, 30,5 x 40,5 cm, sign. LD J. Otava 2002
žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
ID: 281452
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:57
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)