Igor Šebestík (1943)

akvarel, běloba, papír, 1976, 59 x 83 cm, sign. PD Igor Šebestík 1976, rám

ID: 281453

Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:58

Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)