Igor Šebestík (1943)
akvarel, běloba, papír, 1976, 59 x 83 cm, sign. PD Igor Šebestík 1976, rám
Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 18:58
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)