Igor Šebestík (1943)

Count Basie

olej, plátno, 135 x 145 cm, sign. LD Igor Šebestík, rám, vzadu autorský štítek z Díla, malba zkrakelována, na několika místech odpadlá malba

ID: 281454

Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:59

Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)