Masopust
akvarel, uhel, papír, 1955, 32 x 44 cm, sign. PD J. Krahulíková 1955
rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
ID: 281455
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:00
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)