Pozdě v noci (diptych)
dřevořez, 34,2 x 23,8 a 34 x 23,9 cm, nalepeno na bílém papíru, značeno LD a PU, papír pokrčený a místy poškozen
Antiqari.at Radhošťská
ID: 281465
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:10
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)