Miya: Atsuka Terminal
dřevořez, 33,9 x 22,2 cm, nalepeno na černém papíru, značeno LD, místy poškozeno
Antiqari.at Radhošťská
ID: 281467
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:12
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)