olej, plátno, 39 x 49 cm, sign. PD Fr. Horký, rám, malba místy zkrakelovaná
studijní cesty do Paříže, Mnichova a Holandska
ID: 281470
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:15
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)