Antonie Müllerová - Povondrová (1928-?)
olej, karton, 60 x 42 cm, sign. PD Povondrová, rám
Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:18
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)