Ladislav Karoušek (1926-1991)

Únorové slunce

olej, plátno, 1973, 60 x 90 cm, lišta, vzadu razítko: Dílo Akademického malíře Ladislava Karouška

žák prof. V. Silovského a M. Holého, člen skupiny M 57

ID: 281520

Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:23

Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)