Patrik Hábl (1975)

Abstraktní krajina

akryl, plátno, 2012, 90 x 70 cm, sign. vzadu Patrik Hábl, tato působivá ukázka starší tvorby od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award, patří mezi reprezentativní obrazy z jeho umělecky kulminujícího období tvorby. Díla Patrika Hábla byla opakovaně nabídnuta v rámci aukcí současného světového umění v londýnských aukčních síních Sotheby´s a Christie´s a pokaždé byla vydražena s výrazným nárůstem ceny.

ID: 281522

Vyvolávací cena: 98.000 CZK (4.084 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:25

Aktuální cena: 98.000 CZK (4.084 €)