Patrik Hábl (1975)

akryl, plátno, 121 x 90 cm, sign. vzadu Hábl

ID: 281542

Vyvolávací cena: 100.000 CZK (4.167 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:45

Aktuální cena: 100.000 CZK (4.167 €)