František Hodonský (1945)

Vodní architektura

litografie, 1997, 48,3 x 69,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1997, č. 7/25

ID: 281587

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:30

Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)