Josef Bolf (1971)

Mimo čas

litografie, 34,5 x 45 cm, sign. PD Josef Bolf 2018, č. 42/190

ID: 281602

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:45

Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)