Tomáš Honz (1989)

Kameny ve tmě

olej, plátno, 2018, 75 x 95 cm, sign. PD Tomáš Honz, Tomáš Honz je absolventem Akademie výtvarných umění v Praze, prošel ateliéry kresby a grafiky u J. Lindovského, malby u Z. Berana a malby u Michaela Rittsteina. V díle Tomáše Honze se prolíná zájem o klasické malířské techniky i náměty, jako je krajinomalba. Způsob zachycování jednotlivých výjevů je však velmi současný a propracovaný. Nabízené dílo Kameny ve tmě vzniklo skrze autorovo objevování nových a často nedostupných míst, jako jsou různé krajinné úkazy, jeskyně ad. Zkoumání těchto míst v různé denní doby a v rozmanitých klimatických podmínkách má za důsledek objemné dílo plenérových záznamů, které zachycují specifickou atmosféru místa a času

ID: 281608

Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:51

Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)