Antonín Kroča (1947)

Slunečnice

olej, sololit, 2020, 69,7 x 61,2 cm, sign. PD Kroča 020

žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

ID: 281610

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:53

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)