Keř
olej, sololit, 2020, 69,5 x 61 cm, sign. DU Kroča 020
žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
ID: 281612
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:55
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)