Antonín Kroča (1947)

olej, sololit, 1998, 89 x 60,5 cm, sign. PD Kroča 13.4.98

Antiqari.at Radhošťská

žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

ID: 281615

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:58

Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)