Bohdan Kopecký (1928-2010)

Hawai II

kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 2003, 11,5 x 15 cm, sign. PD BKopecký 03, pasparta, dole připsáno autorské věnování Ludvíkovi Kunderovi za srdce zahřátí Bohdan 23. V. 2005 Litomyšl

Provenience: z pozůstalosti Ludvíka Kundery (básník, dramatik, prozaik, překladatel z němčiny, editor, literární historik, zakladatel Skupiny RA a člen Sdružení Q. Byl spjatý s avantgardními směry, především surrealismem)

žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes

ID: 281622

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:05

Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)